Pápa Air Base Hungary látogatás
2021-09-29 18:00:00

Szeptember 10-én nagyon szép napsütötte napon az Egyesület 15 tagja meglátogatta a pápai repteret, ami hazai katonai bázis és egyben a NATO Leszállítást Kezelő Ügynökség (NATO Airlift Management Programme) szervezet telephelye is.

Persze angol nyelvű bemutatkozó anyagot kellett előtte küldeni a hazai és NATO vezetőnek az engedélyek megszerzése érdekében. A fényképek szerint tanulmányoztuk a hatalmas C17-es szállító repülőgépet, előadást hallgattunk a szervezeti felépítésről és tanulmányoztuk a távközlési munkaterületeket. Több, mint 15 útvonalon képi ill. hang elérést biztosítottak a reptér és a többi szervezettel, repülőgépekkel, stb.

Délután fejeztük be ezt az igen érdekes programot. Igazán sajnáljuk, hogy a Dezső Imre őrnagy úr által biztosított reptérlátogatáson kis létszámmal vettünk részt.

Visszalépés az előző oldalra